Gizlilik ve Üyelik Koşulları

Burdur Sanayi ve Ticaret Odası, tüm bireysel ve kurumsal üyelerinin üye bilgilerini, güvenlik ve gizlilik prensipleri doğrultusunda koruyan interaktif bir platform olmayı hedeflemektedir. Burdur Sanayi ve Ticaret Odası, Üye'nin siteyi aşağıdaki Gizlilik Prensipleri'ne veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, Üye ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir. Ayrıca benzer bir durumda Burdur Sanayi ve Ticaret Odası Gizlilik Prensipleri'nde öngörülen diğer tedbirleri alma hakkına da sahiptir. Burdur Sanayi ve Ticaret Odası, vermiş olduğunuz bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun teknik önlemlerle desteklenmektedir. Burdur Sanayi ve Ticaret Odası işveren değildir, sadece aday ile işveren arasında aracılık yapmaktadır.

Bireysel Üyelik (Aday)

Burdur Sanayi ve Ticaret Odası bireysel üyelik formunu dolduran tüm ziyaretçilerimizin eğitim durumu, mesleği ve doğum tarihi gibi bilgiler site üzerinde sunulan hizmetlerin yelpazesini genişletmek, ihtiyaç ve beklentileri belirleyebilmek amacıyla kullanılmaktadır. Burdur Sanayi ve Ticaret Odası üyelik işlemi sırasında alınan e-posta adresleri; yapılan yenilikleri, haber bültenlerini, kampanyaları duyurabilmek ve üyelerimiz ile iletişimi devam ettirebilmek açısından önem taşımaktadır. Üyelerimiz, Burdur Sanayi ve Ticaret Odası’nın sunduğu bu bilgilendirmelerden yararlanmak istemedikleri takdirde ilgili seçeneği belirleyerek iptal edebilmektedir. Burdur

Sanayi ve Ticaret Odası üyeleri kişisel bilgilerindeki değişiklikleri ayrıca üyelik bilgilerini güncelleyerek bildirebilmektedir.

Özgeçmiş

Burdur Sanayi ve Ticaret Odası, bireysel üyelerine internet üzerinde özgeçmiş hazırlama, kaydetme ve iş başvurusu yapma olanağı tanımaktadır. Hazırlanan özgeçmişler üyenin kendi seçimine göre aktif ya da pasif konumda Burdur Sanayi ve Ticaret Odası'nda saklanmaktadır. Üye, Üyelik Formu'nda vermiş olduğu tüm bilgilerin doğru, geçerli ve güncel olduğunu, bunların gerçeğe aykırı, eksik veya aldatıcı/yanıltıcı olması nedeniyle Burdur Sanayi ve Ticaret Odası’nın ve/veya 3.şahısların herhangi bir zarara uğraması halinde tüm zararları aynen ve derhal tazmin edeceklerini kabul ve taahhüt eder.

Aktif konumda olan üyelerin özgeçmişleri, işveren şirketlerin Burdur Sanayi ve Ticaret Odası üzerinde yaptıkları özgeçmiş bankası aday aramalarında görüntülenebilmektedir.

Bu kapsamda Burdur Sanayi ve Ticaret Odası’na kişisel bilgilerin temin edilmesi, bunların Burdur Sanayi ve Ticaret Odası tarafından belirlenecek/uygun bulunacak şekilde kullanımına muvafakat edildiği anlamına gelecektir. Siteye kaydedilen bilgilerin diğer Üyeler ve/veya 3.kişiler eliyle kullanılmış olması ve/veya Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nda düzenlenen manevi hakların ihlal edilmesi ve/veya her ne şekilde olursa olsun herhangi bir zarara uğramanız halinde Burdur Sanayi ve Ticaret Odası’nın hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Pasif konumda olan üyelerin özgeçmişleri, işveren şirketlerce, Burdur Sanayi ve Ticaret Odası özgeçmiş bankası aramalarında, hiçbir şekilde görüntülenememektedir. Sadece özgeçmiş sahibi üye kendi isteği doğrultusunda iş arayışına uygun ilanlara başvurduğunda ilgili işveren firmalar tarafından özgeçmiş görüntülenebilmektedir. Özgeçmişlerin aktif ya da pasif olma durumları özgeçmiş güncelleme sırasında değiştirilebilmektedir. Doğrudan firmaya gönderilen (örneğin: eposta, faks,vb. yollarla) özgeçmişler adayın sorumluluğundadır.
 
Değerlendirme Sonuçları

İşveren şirketler, iş ilanlarına başvuruda bulunan iş arayanlar ile 'Başvurularım' bölümünde yer alan 'Mesajlar' bölümü aracılığıyla iletişim kurabilmektedir. Ayrıca, Burdur Sanayi ve Ticaret Odası şirketlerin adaylara sistem içinden ilettiği mesajlar için e-posta aracılığıyla bilgilendirme yapmaktadır. İşveren şirketlerin, başvuruda bulunan adaylara, bilgi vermesi, yalnızca kendi insiyatiflerindedir.

Kurumsal Üyelik

Üyelik talep eden şirketler, Burdur Sanayi ve Ticaret Odası tr müşteri temsilcileri ya da sistem üzerinden ulaşabilecekleri, Firma Üyelik Formu ile iletişim ve kurumsal bilgilerini paylaşırlar. Bu bilgiler ilanlarda başvuru bilgisi olarak, iletişim ve site üzerinden alınan ücretli hizmetlerin bedelinin faturalanmasında kullanılmaktadır. Üyelik esnasında cep telefonu ile onay işlemi gerçekleştirilmektedir.

İş İlanları

Burdur Sanayi ve Ticaret Odası üzerinde ilan verebilmek ve sistemi kullanabilmek için, Burdur Sanayi ve Ticaret Odası firma üyesi olmak gerekmektedir. Eklenen ilanlar, uygunluğu kontrol edildikten sonra yayına alınmaktadır. Yayınlanan ilanlarda firmanın iletişim bilgileri herkese açık şekilde yayınlanmaktadır.
Standart ilan yayınlanmak ücretsizdir. Ücretli hizmet alınmadığı sürece firmalardan ücret talep edilmez.
Ücretsiz üyelik paketlerinde her ay için sınırlı sayıda ilan ekleyebilirsiniz.
Eklediğiniz ilan en fazla 90 gün yayında kalır. İlanınız yayındayken aynı ilan yeniden eklenemez.
İlan tarihini güncel tutmak için sürekli aynı ilanın eklenmesine izin verilmemektedir.
İnsan kaynakları danışmanlığı yapan firmaların ilan yayınlayabilmesi için İşkur izinli özel istihdam bürosu olması gerekmektedir. Üyelik esnasında izin numarası belirtilmelidir ve eklenen ilanlarda İşkur izin tarihi ve numarasını yazılması gerekmektedir.
Ücretsiz üyeliklerde, yayınlanan ilanlara gelen başvurular ilan aktif kaldığı süre boyunca incelenebilir.
İlan tarihini güncel tutmak adına sürekli aynı ilanın eklenmesine izin verilmemektedir.
Yayınlanan ilanlarda sadece 1 adet pozisyon adı yazılabilir. İlan aktif edildikten sonra pozisyon adı değiştirilemez.
Yurtdışı için eklenen ilanlarda İşkur'dan izin alınmalıdır ve ilan metninde izin numarası ve tarihi belirtilmelidir.
Eklenen ilanlar firma girişi yapılarak istenildiği zaman yayından kaldırılabilir.
İlanlarda pozisyon adı ve işin tanımı detaylı olarak yazılmalıdır.
Sadece eleman alım ilanları yayınlanabilir. Ortaklık, girişimcilik, bayilik, özel ders, vb. ilanları kabul edilmemektedir.
Sitemize eklenen hiç bir ilandan sitemiz sorumlu değildir. Eklenen tüm ilanların sorumluluğu ekleyen kişiye aittir.
Reklam amaçlı ilan eklenemez. Bu tür ilanlar kabul edilmez.
Sitemize eklenen ilanlar kontrol edildikten sonra yayınlanır. Eklenen ilanların yayınlanma garantisi yoktur. İlanlar uygun görülmediği takdirde yayınlanmayabilir. Yayınlanan ilanlar istenildiği zaman yayından kaldırılabilir.
Sitede yayınlanan ilanlar herhangi bir zamanda sebep gösterilmeksizin ve ilan ekleyene bilgi verilmeksizin yayından kaldırılabilir.